- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

26.04.2014

"Newton ve Yer çekimi"

Tablette Animasyon..Çizim fonksiyonu açısından pek fazla büyük olmayan, oturmamış bir tablet (*) uygulaması ile çizilmiş 'Newton ve Yerçekimi'.

Üç (3) katmanla çalışma sınırı; çizim fonksiyonu açısından idare etse de, kopyala / yapıştır uygulamasında cizgi ve biçimlerde bozulma lekelenme, dağılma ve keskinliğin kaybolması söz konusu. 

Bir animasyon uygulaması için, salt çizim uygulamaları ile kıyaslandığında çok büyük boyutlu bir uygulama değil. Çizgi belli bir sınıra kadar incelebiliyor. Dolgu rengi varsa, ince çizgi imkansız oluyor.

Sonuç olarak; ortaya çıkarılacak işe bellek de yetmeyince, haliyle bir PhotoShop programı gibi olamıyor.

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.