- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

18.04.2017

"Tantana" Yakında Çıkıyor

"Tantana" Haftalık Mizah ve Karikatür Dergisi 3 Mayıs'ta bayilerde..
Haftalık yayınlanacak olan "Tantana" mizah ve karikatür dergisi 3 Mayıs'ta bayilerde yerini alacak. Haftalık yayınlanacak olan "Tantana" mizah ve karikatür dergisi 3 Mayıs'ta bayilerde yerini alacak. Kıbrıs'ın yerel gazetesi olan Vatan gazetesinin ilavesi olarak çıkacak dergide birçok Kıbrıslı çizer bulunuyor. 

Çizerler:
Arif A. ALBAYRAK
Devran ÖZTUNÇ
Dolgun DALGIÇOĞLU
Gappellari FUAD
Hüseyin ÇAKMAK
M. Serhan GAZİOĞLU
Musa KAYRA
Mustafa C. AZİZOĞLU
Mustafa TOZAKİ
Orkun BOZKURT
Ulus BELEDOĞLU
Ulus IRKAD
Zafer TUTKULU.

Vatan Gazetesi (Kıbrıs) / Vikipedi ->>>
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.