1.01.2018

Cartoon Colors Yayıncılığı

1 eylül 2010'da yayın yaşamına başlayan Cartoon Colors karikatür haber sayfası, geride bıraktığı 7 yıllık sürede karikatür, mizah ve sanat adına takipçilerine en iyiyi sunmaya çalıştı. 
İçinde bulunduğu 8. yılında da aynı kararlılık ve anlayışla yayınını sürdürecektir..1 eylül 2010'da yayınlanmaya başlayan Cartoon Colors karikatür haber sayfası, geride bıraktığı 7 yıllık sürede karikatür, mizah ve sanat adına takipçilerine en iyiyi sunmaya çalıştı.
 İçinde bulunduğu 8. yılında da aynı kararlılık ve anlayışla yayınını sürdürecektir.

1 eylül 2010'da yayın yaşamına başlayan Cartoon Colors karikatür haber sayfası, geride bıraktığı 7 yıl süresinde karikatür, mizah ve sanat adına takipçilerine en iyiyi sunmaya çalıştı. İçinde bulunduğu 8. yılında da aynı kararlılık ve anlayışla yayınını sürdürecektir.

Cartoon Colors sayfası; 'Syria Cartoon'un Ekim 2017'de 2.sini düzenlediği "2017'nin En İyi Karikatür Websitesi" anketinde okuyucularının ilgi ve desteği ile üçüncülüğe layık görülerek haklı bir gurur elde etmiştir. Bunun bir başlangıç olduğunu düşünerek daha iyisini yapabilme gayreti içindeyiz. Bu bilinçle yolumuza devam ediyoruz.
(Cartoon Colors'a 3.lük Ödülü Haberi):
https://cartooncolors.blogspot.com.tr/2017/11/cartoon-colorsa-2017nin-en-iyi-3.html


NELER VAR
Etkinlikler:
Yurtiçinde gerçekleşen ve Cartoon Colors olarak ulaşabildiğimiz karikatür ve diğer sanat dallarıyla ilgili haber ve fotograflar.
>>> (Etkinlikler >>> )

Galeriler..
'Kişiler' ve 'Konular' başlıklı olmak üzere iki bölüm yer almaktadır.
- Portre Karikatürler:
Türkiye ve dünya genelinde karikatürcü, edebiyatçı, şair, mizahçı, siyasetçi, lider ya da genel gündemde genişçe yer almış kişilerle ilgili çizilmiş portre karikatürler. Bu bölüm için hazırlanan yeni galerilerimizden bazıları: Albert EINSTEIN, Aydın BOYSAN, Ludwig Van BEETHOVEN, Kazım KOYUNCU, Jerry LEWIS, Karl MARX, Zeki BEYNER, Michael JAKSON, Muzaffer İZGÜ, Mother TERESA, Tarık AKAN vd.
Portre çizimlerinizi, bu bölüm sayfalarında yayınlanmak üzere 
cartooncolorsblog@gmail.com elektronik posta adresimize gönderebilirsiniz.
>>> (Kişiler >>> )
- Konular: 
Türkiye veya dünya genelinde gündeme gelmiş önemli bir konunun detaylarına ilişkin ulusal ve uluslararası çizilmiş karikatürler,
( Galeriler >>> )

Güncel..
2014 yılından günümüze sanal ortamda çizilmiş yurtiçi yurtdışı güncel karikatürlerin aylık listesi. Geçmişte o günlerin  önemli konuları neydi? Hangi çizerler hangi konulara değinmişler? Hepsi nopstalji sayılabilecek bu arşivde
( Güncel >>> )

Web Sayfaları..
Yurtiçi ve yurtdışı karikatür sayfalarının alfabetik web bağlantı listesi
( Web Sayfaları >>> )

Sonuçlar..
Yurtiçi ve yurtdışı karikatür yarışmalarının 2013 yılndan günümüze sonuçlarının yer aldığı sayfa.
( Sonuçlar >>> )

Eski Yarışmalar..
2013 yılndan bugüne yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşmiş karikatür yarışmalarının katılım kurallarını içeren haberlerinin ülkelere göre listesi.
( Eski Yarışmalar >>> )

Yeni Yarışmalar..
İçinde bulunulan ve yeni gelecek yıl(lar)da yapılacak karikatür yarışmalarının tarih sırasına 
göre haber bağlantılarının sıralandığı sayfa
( Yeni Yarışmalar >>> )
Diğer Sayfalar ve Bağlantı Adresleri:
- Animasyon:
- Benzer
- Çizgiroman
- Dernek, Vakıf, Atölye, Kulüp, Okul
- FECO Ülkeleri
- Grafik
- İllüstrasyon
- Müze
- Portreciler
- Yayın
( İlgili Sayfalar >>> )
Desen..
Çizerlerin farklı ortamlarda, etkinliklerde, sergilerde ya da yolculuklarda çiz(iktir)dikleri desenler, portre karikatürler, çizimlerin yer aldığı sayfa.
Bu tür çizimlerinizi yayınlanmak üzere cartooncolorsblog@gmail.com E-mail adresimize gönderebilirsiniz.
( Ayaküstü Desenler >>> )

Karikatürcü Fotografları..
Cartoon Colors objektifinin, çizerleri anlık yakaladığı siyah beyaz fotograflar sayfası. Belki de sizin de fotografınız bu sayfadadır.
(Karikatürcü Fotografları >>> )

Video..
Bizim  ya da çizerlerin çektiği karikatürcü ve etkinlikler videoları sayfası. Bu sayfa için ilgili videolarınızı yayınlanmak üzere cartooncolorsblog@gmail.com E-mail adresimize gönderebilirsiniz. Ya da bağlantı adresini gönderebilirsiniz.
( Video >>> )

Hazırlananmakta Olan Yeni Galeri Sayfalarımız:
1- İnsan Hakları
2- Yeni Gece Bekçileri
3- Kim Joung UN (Kuzey Kore Lideri)
4- Mülteciler
5- Nuriye GÜLMEN, Semih ÖZAKÇA (Açlık grevindeki eğitimciler)
6- Çizer Portre Karikatürleri (Ulusal & Uluslararası)
7- Atatürk Heykeli Saldırıları
8- Demokrasi

Yayımlanmış ya da hazırlanmakta olan sayfalarımızın konularıyla ilgili çizimlerinizi, yayınlanmak üzere cartooncolorsblog@gmail.com E-mail adresimize gönderebilirsiniz.


Reklam-İlan..
Sayfamıza vereceğiniz reklam, ilan ve duyurularınız dünyaya ulaşır, geniş kapsamlı görünür olur ve farkındalığını arttırır.  
Bir sanat yarışması, festival, imza günü, sergi, panel veya her hangi bir kültürel etkinliğinizin duyurusunu buradan yapabilirsiniz.
Ücret karşılığı karikatür portre mi çiziyorsunuz? Cartoon Colors'a vereceğiniz küçük bir duyuru ile, dünyanın her yerinden sipariş almanız mümkün.
Grafik tasarımcıları, kitap resimleyenler.. müşterileriniz size buradan daha kolay ulaşsın..
İrtibat için: cartooncolors1@gmail.com
Geniş Bilgi: 
https://cartooncolors.blogspot.com.tr/2017/02/cartooncolorsda-reklamlarnz-icin.html