8.01.2018

"Humour a Gallarate" 2017 Uluslararası Karikatür Yarışması Seçilenleri

Son katılım tarihi 15 Aralık 2017'de sona eren İtalya'daki yarışmada seçilen çizerlerin isimleri açıklandı. Seçilenler arasında Türkiye'den 3 çizer bulunuyor.. (International Cartoon Contest "Humour a Gallarate" 2017, Gallarate, Italy)..







Türkiye'den Hicabi DEMİRCİ, Musa GÜMÜŞ ve Fethi Gürcan MERMERTAŞ seçilen isimler arasında yer alıyor.

İtalya'nın gallarate şehrinde düzenlenen 'Humour a Gallarate' 2017 Uluslararası karikatür Yarışması'nın seçilenler listesi açıklandı. Katılım süresi 15 Aralık 2017'de sona eren İtalya'daki bu yarışmada seçilen çizerlerin isimleri açıklandı. Türkiye'den Hicabi DEMİRCİ, Musa GÜMÜŞ ve Fethi Gürcan MERMERTAŞ seçilen isimler arasında yer alıyor.

Yarışma üç bölümde düzenlendi:
A) Grafik mizah
B) Hiciv
C) Karikatür
Yarışmanın konusu:: "Yolda"

Yarışma Kuralları:
https://cartooncolors.blogspot.com.tr/2017/12/international-cartoon-contest-humour.html
(Kaynak & PDF):

Further information:
Tel/Fax (+39)0331.774968
proloco.gallarate@libero.it
www.prolocogallarate.it
www.humouragallarate.wordpress.com
facebook.it/humouragallarate
twitter.it/humourgallarate

Seçilenler:
1. Abreu Neltair (Brazil)
2. Anon Anindito (Indonesia)
3. Armen Hamonangan Pasaribu (Indonesia)
4. Asghari Rahim (Iran)
5. Audisio Gianni (Italy)
6. Axinte Doru (Romania)
7. Ba Bilig (China)
8. Badeaux Guy (Canada)
9. Bernazzani Cristina (Italy)
10. Borković Toso (Serbia)
11. Bucci Nicola (Italy)
12. Bukala Mirela (Poland)
13. Caferli Seyran (Azerbaijan)
14. Careghi Athos (Italy)
15. Carrion Cueva Julio (Perù)
16. Chernyshev Nikolay (Russia)
17. Cornel Marin Chiorean (Romania)
18. Corvi Gabriele (Italy)
19. Curi Giovanni (Italy)
20. D’agostino Marco (Italy)
21. Dalponte Paolo (Italy)
22. De Angelis Marco (Italy)
23. De Capite Paolo (Italy)
24. Demirci Hicabi (Turkey)
25. Derenne Anne (Spain)
26. Descheemaeker Luc (Belgium)
27. Druzhnin Valentin (Russia)
28. Ehrt Rainer (Germany)
29. Fabbri Fabrizio (Italy)
30. Federighi Francesco (Italy)
31. Gatto Alessandro (Italy)
32. Grigori Katz (Israel)
33. Gumus Musa (Turkey)
34. Hajjaj Osama (Jordan)
35. Hamid Ghalijari (Iran)
36. Heidari Shahrokh (France)
37. Ignat Mihai (Romania)
38. Iman Nouri Najafi (Iran)
39. Isca Emilio (Italy).
40. José Raymundo Costa do Nascimento (Brazil)
41. Kazanchev Konstantin (Ukraine)
42. Kelemen Istvan (Hungary)
43. Khalaji Mohammadali (Iran)
44. Kustana Jitet (Indonesia)
45. Kustovsky Oleksy (Ukraine)
46. Leon Luis Edoardo (Colombia)
47. Leoni Walter (Italy)
48. Li Jing Shan (China)
49. Listes Nikola (Croatia)
50. Lopes Junior (Brazil)
51. Magnatti Mario (Italy)
52. Makhmudjon Eshonkulov (Uzbekistan)
53. Marilungo Marco (Italiy)
54. Matas Tolo (Spain)
55. Matin Reza Nikkhah (Iran)
56. Mello Silvano (Brazil)
57. Mermertas Fethi Gurcan (Turkey)
58. Mikhail Zlatkovsky (Russia)
59. Miraee Seyed Ali (Iran)
60. Mojmir Mihatov (Croatia)
61. Muzaffar Yulchiboev (Uzbekistan)
62. Nazari Mahmood (Iran)
63. Nenashev Vladimir (Russia)
64. Ospina Elena (Colombia)
65. Partono (Indonesia)
66. Pecchia Andrea (Italy)
67. Pernecky Bobo (Slovakia)
68. Petrović Zoran (Germany)
69. Phu Nguyen (USA)
70. Pohle Marlene (Argentina)
71. Popov Trayko (Bulgaria)
72. Prchal Josef (Spain)
73. Provijn Stefaan (Belgium)
74. Pugliese David Pablo (Spain)
75. Quaranta Mariagrazia (Italia)
76. Ramiro Angel (Colombia)
77. Ridha Ridha (Germania)
78. Rossetti Giuliano (Italia)
79. Saman Torabi (Iran)
80. Sandroni Luigi (Italia)
81. Semendyaev Sergei (Ucraina)
82. Shahrokh Heidari (Francia)
83. Shen Hong Li(Cina)
84. Silva Pedro (Portugal)
85. Skopintsev Victor (Russia)
86. Soufi Hamid (Iran)
87. Spadari Marco (Italy)
88. Sulaj Agim (Italy
89. Sunnerberg Constantin (Belgium)
90. Superbi Achille (Italy)
91. Teixera Peleja Helder (Portugal)
92. Tomaschoff Jan (Germany)
93. Torabi Saman (Iran)
94. Toscano Walter (Perù)
95. Tsvetkov Ivailo (Bulgaria)
96. Van der Wal Eric Peter (Olanda)
97. Vannini Lorenzo (Italy)
98. Vela David Pablo (Spain)
99. Waldez Duarte Raimundo (Brazil)
100. Weizman Kfir (Israel)
101. Xiaoqiang Hou (China)
102. Yakovlev Alexander (Russia)
103. Zbigniew Kolaczek (Poland)
104. Zevallos Velarde Omar (Perù)
105. Zhang Sheng Bo (China)
106. Zhang Xueshi (China)
107. Zlatkovsky Mikhail (Russia)
108. Zuleta Raul Fernando (Colombia)