- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

11.02.2018

Robota Format

‘Güvenli İnternet Günü’ programında sözü kesilen Bakan robota sinirlendi, “Robotu kim kontrol ediyorsa gereğini yapın” dedi..

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet ARSLAN, ‘Güvenli İnternet Günü’ programında sözünü kesen robota sinirlendi, “Robotu kim kontrol ediyorsa gereğini yapın” dedi. 

Dünya Güvenli İnternet Günü etkinlikleri kapsamında Ankara’daki Bilim Teknolojileri Merkez Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen programda, Denizcilik Haberleşme ve Ulaştırma Bakanı Ahmet ARSLAN, kendisine yavaş konuşması gerektiğini söyleyen Robot Sanbot’a tepki gösterdi. “Robotu kim kontrol ediyorsa gereğini yapın” dedi. Robot Sanbot daha sonra yeniden programlandı. (Kaynak: birgün.net >)

Uzaya Otomobil
Aynı gün tüm dünyanın canlı olarak seyrettiği ve SpaceX tarafından geliştirilen 'Falcon Heavy' isimli roket, Mars'ın yörüngesine yerleşmek üzere test uçuşu için uzaya fırlatıldı. Bu gelişmeyi daha da ilginç yapan, roketin, Elon MUSK'ın üretimi olan 'Tesla Roadster' otomobilini de uzaya göndermesiydi. Video: Log.com.tr >

---


   

***

,
   

   

   

   

   

   

***
İsim Listesi:
Akdağ SAYDUT
Firuz KUTAL
Hüseyin ASLAN
Hüseyin YAZGAÇ
İbrahim ÖZDABAK, "Yeniasya" Gazetesi
Latif DEMİRCİ, "Hürriyet" Gazetesi
Murat SAYIN
Musa KART, "Cumhuriyet" Gazetesi
Sefer SELVİ, "Evrensel" Gazetesi
Tahsin KAYA
"Uykusuz" Mizah Dergisi
Yasin HALAÇ, Belgium B


---
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.